Po „majówce” rozpoczniemy zawieszone po Bożym Narodzeniu wizyty duszpasterskie
naszych Parafian. Wizyty te dotyczyć będą jedynie Parafian, którzy sami sobie tego życzą.

Od dziś: 11 kwietnia br. – przez dwa tygodnie – do 24 kwietnia br. będą trwać zapisy.

Mieszkańcy Baniochy, Baniochy Wieś, Chojnowa, Dobiesza, Łubnej, Orzeszyna, Pilawy, Solca i Wojciechowic proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny w tej sprawie do swojego Sołtysa. Mieszkańcy bloków w Szymanowie do p. Marii Kozickiej; mieszkańcy Tomic do pp Anety i Grzegorza Nizińskich, a mieszkańcy Wilczynka do p Stefana Liszewskiego.
Pragniemy podkreślić, że z racji na majową pogodę spotkanie z kapłanem może odbyć się również przed domem osób zainteresowanych. Aby wizyty odbyły się w maju pomagać nam będą kapłani zaprzyjaźnieni z naszą parafią.