pozdrowienia wakacyjne

10.07.2021

Grupa naszych ministrantow wraz ks. Piotrem pozdrawia wszystkich Parafian z wakacyjnego szlaku: „Sladami Sw Jana Pawla II” z Krakowa i okolic.

imieniny ks. Roberta Pękackiego

06.06.2021

7 czerwca swoje imieniny obchodzi proboszcz ks. Robert Pękacki !

Składamy serdeczne życzenia solenizantowi i życzymy dalszych sukcesów w pracy duszpasterskiej i administracyjnej dla dobra szczególnie naszej Wspólnoty kościelnej oraz wszelkiego dobra na każdy dzień kapłańskiego posługiwania.

Boże Ciało

05.06.2021

W czwartek, 3 czerwca br. po Mszy Św. o godz. 10.30. tradycyjna procesja eucharystyczna, która w tym roku z racji na ograniczenia pandemiczne przeszła Aleją Fatimską. W tym roku zaproszenie do przygotowania Ołtarzy przyjęły Grupy Parafialne: Ołtarz PIERWSZY przy kapliczce Świętego Roberta – Legion Maryi wraz z Grupą Modlitewną; ołtarz DRUGI przy kapliczce Świętej Rity – wszystkie KŻR; ołtarz TRZECI przy ostatniej tablicy poświęconej Prymasowi Tysiąclecia – Kościół Domowy a ołtarz CZWARTY przy pomniku Św. JP II – bracia z KSP Totus Tuus.

Dziękujemy wszystkim którzy uświetnili tę piękną uroczystość swoim zaangażowaniem i modlitwą.

Pierwsza Komunia Święta 2021

05.06.2021

29 maja 2021 r. w naszej parafii miała miejsce Pierwsza Komunia Święta klas III i IV

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tej pięknej Uroczystości