imieniny ks. Roberta Pękackiego

29.06.2022

7 czerwca swoje imieniny obchodzi proboszcz ks. Robert Pękacki !

Składamy serdeczne życzenia solenizantowi i życzymy dalszych sukcesów w pracy duszpasterskiej i administracyjnej dla dobra szczególnie naszej Wspólnoty kościelnej oraz wszelkiego dobra na każdy dzień kapłańskiego posługiwania.

Pielgrzymka do Medjugorie 2022

29.06.2022

Parafia Baniocha pw. NMP Królowej Pokoju organizuje w lipcu autokarową Pielgrzymkę do Mediugorje. Ostatnie przed pielgrzymkowe spotkanie w Baniosze w niedzielę 19 czerwca br. wieczorem w kościele po Mszy Św. o godz. 18.00.

Jest jeszcze możliwość dołączenia do pielgrzymów serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do księdza Proboszcza.

MEDJUGORIE

CHORWACJA

WIEDEŃ - LUDBREG - MOSTAR - DUBROWNIK  ADRIATYK - KRAWICA

Pielgrzymka 9 – dniowa

Termin: 11-19.07.2022r.

Dzień 1 –  Rozpoczęcie wycieczki o godzinie 05.00. Przejazd do Czech. Obiadokolacja

i nocleg niedaleko granicy z Austrią.