Procesja – Boże Ciało 2024

30 maja 2024 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)

26 maja 2024 – Msza Św PRYMICYJNA – ksiądz Łukasz Bladosz

W niedzielę 26 maja 2024 Msze Św PRYMICYJNĄ odprawił ksiądz Łukasz Bladosz.
W historii naszej Społecznosci parafialnej jest to TRZECIE POWOŁANIE do Służby Bozej osoby pochodzącej z tutejszej parafii.
Życzymy ksiedzu Łukaszowi wielu Łask Bożych i opieki NMP Królowej Pokoju na niełatwą dziś drogę kapłanską.

Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne

zmartwychwstnie_jezusa_chrystusa - Kopia

Oto Kościół wprowadza nas w okres przeżywania Misterium Paschalnego. Niedługo usłyszymy radosną nowinę: iż życie pokonało śmierć. Krzyż okazał się Zwycięstwem i Nadzieją. Zjednoczeni w Chrystusie przez naszą wiarę staliśmy się uczestnikami tej Nadziei.

W związku z tym pragnąłbym przesłać życzenia świąteczne: Radosnego Alleluja! Błogosławieństwa Jezusa Zmartwychwstałego, pełnego udziału w owocach Jego Tajemnicy Paschalnej – Nadziei, Pokoju, Radości i Mocy Ducha Świętego.

ks. Proboszcz
Robert Pękacki
wraz z ks wikariuszem
i wszystkimi współpracownikami