NAJNOWSZE WYDARZENIA

W niedzielę 12 czerwca br. podczas Mszy Św. o godz. 12.00. celebrowaliśmy jubileusz 50-ciolecia kapłaństwa, byłego tutejszego Proboszcza: ks. kan. Romana Ołtarzewskiego.
Dziękując Bogu za otrzymane łaski wraz z jedenastoma kapłanami w koncelebrze i Ludem Bożym prosiliśmy o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski przez wstawiennictwo NMP Królowej Pokoju w Rodzinach dla Jubilata.

.

Boże Ciało 2016

Wszystkim, którzy dali świadectwo wiary poprzez udział w procesji Bożego Ciała składamy serdeczne podziękowanie. W sposób szczególny dziękujemy osobom, zespołom i grupom modlitewnym i komunijnym, które miały swój szczególny udział poprzez uświetnienie liturgii, przygotowanie ołtarzy, dekoracje okien i balkonów i wszelkiego rodzaju zaangażowanie. Dziękujemy druhom z OSP, mieszkańcom Łubnej, mieszkańcom Baniochy z ul. Podleśnej, Puławskiej, Sportowej, rodzicom dzieci rocznicowych i Rodzinom Kościoła Domowego za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

Pozdrawiam – ks Proboszcz

Procesja Fatimska

13 maja 2016 r przeżywając 35 rocznicę zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II w naszej Społeczności Parafialnej zapoczątkowaliśmy nową inicjatywę duszpasterską: PROCESJĘ FATIMSKĄ. Inicjatywa ta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem Wiernych, iż postanowiliśmy od maja do października, “13” każdego miesiąca spotykać się po wieczornych Mszach Św. aby rozwijać tę formę pobożności maryjnej.
Serdecznie zapraszając wszystkich Parafian i miłych Gości zachęcamy teraz do obejrzenia zdjęć
z pierwszej Procesji Fatimskiej w Parafii Baniocha.

Copyright © 2016 Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju - Baniocha | Designed by padre PC | Wszelkie prawa zastrzeżone.