NAJNOWSZE WYDARZENIA

spływ kajakowy

3 września żegnaliśmy wakacyjny czas parafialnym spływem kajakowym!

Dziękujemy 30 osobom, które w ubiegłą sobotę uczestniczyły w spływie kajakowym i już wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne wydarzenia religijno – rekreacyjne w ciągu całego roku szkolnego 🙂

W niedzielę 12 czerwca br. podczas Mszy Św. o godz. 12.00. celebrowaliśmy jubileusz 50-lecia kapłaństwa, byłego tutejszego Proboszcza: ks. kan. Romana Ołtarzewskiego.
Dziękując Bogu za otrzymane łaski wraz z jedenastoma kapłanami w koncelebrze i Ludem Bożym prosiliśmy o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski przez wstawiennictwo NMP Królowej Pokoju w Rodzinach dla Jubilata.

.

Boże Ciało 2016

Wszystkim, którzy dali świadectwo wiary poprzez udział w procesji Bożego Ciała składamy serdeczne podziękowanie. W sposób szczególny dziękujemy osobom, zespołom i grupom modlitewnym i komunijnym, które miały swój szczególny udział poprzez uświetnienie liturgii, przygotowanie ołtarzy, dekoracje okien i balkonów i wszelkiego rodzaju zaangażowanie. Dziękujemy druhom z OSP, mieszkańcom Łubnej, mieszkańcom Baniochy z ul. Podleśnej, Puławskiej, Sportowej, rodzicom dzieci rocznicowych i Rodzinom Kościoła Domowego za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.

Pozdrawiam – ks Proboszcz

Copyright © 2016 Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju - Baniocha | Designed by padre PC | Wszelkie prawa zastrzeżone.